The Bristol Downs Association Football League

Yesterday

Division 1

  • AFC Bohemia 1 – 0 Clifton St Vincents
  • Ashley 1 – 3 Portland Old Boys
  • Sneyd Park 3 – 0 Saints Old Boys
  • Sporting Greyhound 1 – 2 Retainers
  • Torpedo 2 – 0 Old Elizabethans

Division 2

  • Evergreen 2 – 2 Jersey Rangers Reserves
  • Saints Old Boys Reserves 0 – 0 Old Cliftonians
  • Sneyd Park Reserves 4 – 2 Lion FC
  • St Andrews 0 – 0 Jamaica Bell
  • Torpedo Reserves 1 – 0 Clifton St Vincents Reserves
  • Clifton Rockets H – W DAC Beachcroft

Division 3

  • Bengal Tigers 3 – 1 Clifton St Vincents A Team
  • Clifton Rockets Reserves 5 – 0 Greens Park Rangers
  • Saints Old Boys A Team 4 – 3 Portland Old Boys Reserves
  • Sneyd Park A Team 0 – 0 Helios FC
  • Sporting Greyhound Reserves 9 – 1 Durdham Down AS
  • Torpedo A Team 7 – 2 Cotham Old Boys

Division 4

  • APS 2 – 1 Clifton St Vincents B Team
  • BS10FC 2 – 1 NCSF United
  • Saints Old Boys B Team 0 – 3 Retainers Reserves
  • Sneyd Park B Team 6 – 0 Portland Old Boys A Team
  • Torpedo B Team 4 – 3 Lion FC Reserves
  • West Town United 4 – 1 Clifton Vale

8th December 2018 - Saturday

Division 1

  • Clifton St Vincents 5 – 0 Ashley
  • Old Elizabethans 1 – 4 Wellington Wanderers
  • Portland Old Boys 2 – 2 Sneyd Park
  • Retainers 1 – 0 Torpedo
  • Saints Old Boys 3 – 0 Jersey Rangers

Division 2

  • DAC Beachcroft 3 – 6 Clifton St Vincents Reserves
  • Evergreen 1 – 1 Clifton Rockets
  • Jamaica Bell 2 – 2 Torpedo Reserves
  • Lion FC 3 – 2 St Andrews
  • Old Cliftonians 0 – 1 Sneyd Park Reserves

Division 3

  • Clifton St Vincents A Team P – P Clifton Rockets Reserves
  • Cotham Old Boys P – P Bengal Tigers
  • Durdham Down AS P – P Torpedo A Team
  • Greens Park Rangers P – P Saints Old Boys A Team
  • Helios FC P – P Sporting Greyhound Reserves

Division 4

  • NCSF United P – P Saints Old Boys B Team
  • Portland Old Boys A Team P – P Torpedo B Team
  • West Town United 1 – 4 BS10FC

1st December 2018 - Saturday

Division 1

  • Jersey Rangers P – P Portland Old Boys
  • Saints Old Boys P – P Retainers
  • Sneyd Park P – P Old Elizabethans
  • Torpedo P – P Clifton St Vincents

Division 2

  • Jamaica Bell P – P DAC Beachcroft
  • Jersey Rangers Reserves P – P Evergreen
  • Old Cliftonians P – P Lion FC

Division 3

  • Cotham Old Boys P – P Greens Park Rangers
  • Durdham Down AS P – P Clifton St Vincents A Team
  • Portland Old Boys Reserves P – P Bengal Tigers
  • Saints Old Boys A Team P – P Torpedo A Team
  • Sporting Greyhound Reserves P – P Clifton Rockets Reserves

Division 4

  • Portland Old Boys A Team P – P NCSF United
  • Saints Old Boys B Team P – P Torpedo B Team
  • West Town United P – P BS10FC

24th November 2018 - Saturday

Division 1

  • Ashley 3 – 3 AFC Bohemia
  • Clifton St Vincents 3 – 1 Wellington Wanderers
  • Jersey Rangers 1 – 2 Torpedo
  • Old Elizabethans 0 – 2 Sporting Greyhound
  • Portland Old Boys 2 – 1 Saints Old Boys
  • Retainers 0 – 2 Sneyd Park

Division 2

  • Clifton St Vincents Reserves 3 – 4 Clifton Rockets
  • DAC Beachcroft 3 – 5 Torpedo Reserves
  • Evergreen 2 – 3 St Andrews
  • Jamaica Bell 2 – 2 Sneyd Park Reserves
  • Jersey Rangers Reserves 3 – 2 Old Cliftonians
  • Lion FC 1 – 4 Saints Old Boys Reserves

Division 3

  • Clifton Rockets Reserves 4 – 6 Bengal Tigers
  • Clifton St Vincents A Team 2 – 4 Torpedo A Team
  • Cotham Old Boys 0 – 1 Sporting Greyhound Reserves
  • Durdham Down AS 4 – 1 Sneyd Park A Team
  • Greens Park Rangers 2 – 1 Portland Old Boys Reserves
  • Helios FC 1 – 2 Saints Old Boys A Team

Division 4

  • BS10FC 1 – 0 APS
  • Clifton St Vincents B Team 3 – 3 West Town United
  • Clifton Vale 6 – 3 Torpedo B Team
  • Lion FC Reserves 2 – 4 Sneyd Park B Team
  • NCSF United 3 – 1 Retainers Reserves
  • Portland Old Boys A Team 2 – 2 Saints Old Boys B Team

17th November 2018 - Saturday

Division 1

  • Clifton St Vincents 4 – 6 Evergreen
  • Jersey Rangers 4 – 3 Jersey Rangers Reserves
  • Old Elizabethans 0 – 3 Torpedo
  • Retainers 1 – 5 Wellington Wanderers
  • Sneyd Park 4 – 0 Saints Old Boys
  • Portland Old Boys H – W Ashley

Division 2

  • Saints Old Boys Reserves 3 – 0 St Andrews
  • Sneyd Park Reserves 5 – 2 DAC Beachcroft
  • Clifton St Vincents Reserves 1 – 2 Jamaica Bell
  • Old Cliftonians 7 – 6 AFC Bohemia
  • Torpedo Reserves 2 – 4 Clifton Rockets

Division 3

  • Clifton Rockets Reserves 2 – 3 Durdham Down AS
  • Cotham Old Boys 2 – 0 Greens Park Rangers
  • Helios FC 4 – 3 Bengal Tigers
  • Portland Old Boys Reserves 0 – 3 Clifton St Vincents A Team
  • Sporting Greyhound Reserves 2 – 3 Saints Old Boys A Team

Division 4

  • Clifton St Vincents B Team 0 – 6 Portland Old Boys A Team
  • Saints Old Boys B Team 0 – 1 Clifton Vale
  • APS 2 – 1 Sneyd Park A Team
  • Retainers Reserves 3 – 1 BS10FC
  • Torpedo B Team 5 – 4 Lion FC Reserves
  • NCSF United 0 – 0 Sneyd Park B Team

10th November 2018 - Saturday

Division 1

  • AFC Bohemia 0 – 2 Torpedo
  • Ashley 1 – 0 Sporting Greyhound
  • Clifton St Vincents 0 – 4 Sneyd Park
  • Jersey Rangers 7 – 1 Saints Old Boys
  • Old Elizabethans 3 – 2 Retainers
  • Wellington Wanderers 4 – 3 Portland Old Boys

Division 2

  • Clifton Rockets 3 – 4 St Andrews
  • Clifton St Vincents Reserves 1 – 1 Sneyd Park Reserves
  • DAC Beachcroft 6 – 4 Saints Old Boys Reserves
  • Evergreen 2 – 4 Old Cliftonians
  • Jamaica Bell 1 – 1 Lion FC
  • Torpedo Reserves 3 – 1 Jersey Rangers Reserves

Division 3

  • Bengal Tigers 3 – 3 Sporting Greyhound Reserves
  • Clifton St Vincents A Team 1 – 3 Saints Old Boys A Team
  • Cotham Old Boys 2 – 4 Portland Old Boys Reserves
  • Durdham Down AS 2 – 1 Helios FC
  • Torpedo A Team 2 – 0 Greens Park Rangers
  • Clifton Rockets Reserves A – W Sneyd Park A Team

Division 4

  • APS 5 – 0 Torpedo B Team
  • Clifton St Vincents B Team 3 – 2 Saints Old Boys B Team
  • Clifton Vale 2 – 4 Retainers Reserves
  • Lion FC Reserves 7 – 0 Portland Old Boys A Team
  • West Town United 1 – 4 NCSF United

3rd November 2018 - Saturday

Division 1

  • Portland Old Boys 5 – 0 Old Elizabethans
  • Retainers 2 – 4 Jersey Rangers
  • Saints Old Boys 3 – 0 Clifton St Vincents
  • Sneyd Park 6 – 0 Ashley

Division 2

  • Clifton St Vincents Reserves 0 – 0 Jersey Rangers Reserves

Division 3

  • Greens Park Rangers 5 – 1 Durdham Down AS
  • Helios FC 2 – 0 Cotham Old Boys
  • Portland Old Boys Reserves 2 – 0 Clifton St Vincents A Team
  • Saints Old Boys A Team 3 – 4 Clifton Rockets Reserves
  • Sneyd Park A Team 1 – 1 Bengal Tigers
  • Sporting Greyhound Reserves 1 – 0 Torpedo A Team

Division 4

  • NCSF United 3 – 3 Lion FC Reserves
  • Portland Old Boys A Team 0 – 8 Clifton Vale
  • Retainers Reserves 1 – 1 Clifton St Vincents B Team
  • Saints Old Boys B Team 1 – 2 BS10FC
  • Sneyd Park B Team 1 – 2 APS
  • Torpedo B Team 0 – 4 West Town United

27th October 2018 - Saturday

Division 1

  • AFC Bohemia 0 – 3 Sneyd Park
  • Ashley 2 – 3 Torpedo
  • Clifton St Vincents 3 – 0 Retainers
  • Jersey Rangers 5 – 0 Old Elizabethans
  • Wellington Wanderers 5 – 2 Sporting Greyhound

Division 2

  • Clifton Rockets 1 – 3 Evergreen
  • Clifton St Vincents Reserves 2 – 3 DAC Beachcroft
  • Saints Old Boys Reserves 4 – 2 Jersey Rangers Reserves
  • Sneyd Park Reserves 3 – 3 Old Cliftonians
  • St Andrews 7 – 0 Lion FC
  • Torpedo Reserves 2 – 1 Jamaica Bell

20th October 2018 - Saturday

Division 1

  • Old Elizabethans 1 – 4 Clifton St Vincents
  • Portland Old Boys 3 – 3 Jersey Rangers
  • Retainers 2 – 1 Ashley
  • Saints Old Boys 2 – 2 AFC Bohemia
  • Sneyd Park 7 – 1 Wellington Wanderers
  • Sporting Greyhound 3 – 4 Torpedo

Division 2

  • Clifton Rockets 3 – 2 Lion FC
  • Clifton St Vincents Reserves 4 – 4 Jamaica Bell
  • DAC Beachcroft 3 – 4 Evergreen
  • Sneyd Park Reserves 5 – 2 Jersey Rangers Reserves
  • St Andrews 7 – 2 Saints Old Boys Reserves
  • Torpedo Reserves 4 – 3 Old Cliftonians

Division 3

  • Bengal Tigers 0 – 2 Greens Park Rangers
  • Portland Old Boys Reserves 0 – 2 Helios FC
  • Saints Old Boys A Team 1 – 4 Durdham Down AS
  • Sneyd Park A Team 5 – 0 Cotham Old Boys
  • Sporting Greyhound Reserves 2 – 3 Clifton St Vincents A Team
  • Torpedo A Team 3 – 2 Clifton Rockets Reserves

Division 4

  • Lion FC Reserves 5 – 5 Clifton St Vincents B Team
  • NCSF United 4 – 2 Clifton Vale
  • Portland Old Boys A Team 0 – 6 BS10FC
  • Retainers Reserves 4 – 3 APS
  • Saints Old Boys B Team 2 – 3 West Town United
  • Sneyd Park B Team 9 – 0 Torpedo B Team

13th October 2018 - Saturday

Division 1

  • Clifton St Vincents 2 – 1 AFC Bohemia
  • Torpedo 0 – 3 Sneyd Park
  • Portland Old Boys 2 – 3 Jamaica Bell
  • Sporting Greyhound 4 – 6 Clifton St Vincents Reserves
  • Wellington Wanderers 2 – 0 DAC Beachcroft

Division 2

  • Old Cliftonians 1 – 1 Clifton Rockets
  • Evergreen 3 – 1 Ashley
  • Lion FC 0 – 1 Old Elizabethans
  • Saints Old Boys Reserves 1 – 2 Torpedo Reserves
  • Sneyd Park Reserves 0 – 3 Saints Old Boys
  • St Andrews 0 – 3 Jersey Rangers

Division 3

  • Bengal Tigers 1 – 2 Helios FC
  • Greens Park Rangers 2 – 2 Cotham Old Boys
  • Clifton St Vincents A Team 6 – 4 Torpedo A Team
  • Saints Old Boys A Team 3 – 2 Durdham Down AS

Division 4

  • BS10FC 6 – 0 Lion FC Reserves
  • Sneyd Park B Team 1 – 1 NCSF United
  • APS 3 – 0 Saints Old Boys B Team
  • Clifton St Vincents B Team 4 – 7 Sneyd Park A Team
  • Clifton Vale 2 – 5 Portland Old Boys Reserves
  • Portland Old Boys A Team 4 – 7 Sporting Greyhound Reserves
  • Retainers Reserves 6 – 3 West Town United
  • Torpedo B Team 3 – 1 Clifton Rockets Reserves

6th October 2018 - Saturday

Division 1

  • Jersey Rangers 1 – 4 Ashley
  • Old Elizabethans 1 – 1 AFC Bohemia
  • Portland Old Boys 0 – 4 Clifton St Vincents
  • Retainers 0 – 4 Wellington Wanderers
  • Saints Old Boys 0 – 3 Torpedo
  • Sneyd Park 6 – 1 Sporting Greyhound

Division 2

  • Evergreen 3 – 5 Clifton St Vincents Reserves
  • Jamaica Bell 0 – 0 Clifton Rockets
  • Jersey Rangers Reserves 3 – 4 DAC Beachcroft
  • Lion FC 1 – 2 Torpedo Reserves
  • Old Cliftonians 3 – 3 St Andrews
  • Saints Old Boys Reserves 0 – 3 Sneyd Park Reserves

Division 3

  • Cotham Old Boys 2 – 2 Clifton Rockets Reserves
  • Durdham Down AS 2 – 7 Bengal Tigers
  • Greens Park Rangers 1 – 2 Clifton St Vincents A Team
  • Helios FC 5 – 2 Torpedo A Team
  • Portland Old Boys Reserves 0 – 1 Sporting Greyhound Reserves
  • Saints Old Boys A Team 1 – 2 Sneyd Park A Team

Division 4

  • Clifton Vale 3 – 12 BS10FC
  • Lion FC Reserves 3 – 1 APS
  • NCSF United 4 – 0 Clifton St Vincents B Team
  • Portland Old Boys A Team 1 – 3 West Town United
  • Retainers Reserves 4 – 0 Torpedo B Team
  • Saints Old Boys B Team 1 – 5 Sneyd Park B Team

29th September 2018 - Saturday

Division 1

  • Sneyd Park 3 – 2 Portland Old Boys
  • Sporting Greyhound 0 – 1 Saints Old Boys
  • Torpedo 1 – 2 Wellington Wanderers

Division 2

  • Sneyd Park Reserves 0 – 2 St Andrews
  • Torpedo Reserves 0 – 0 Evergreen

Division 3

  • Bengal Tigers 4 – 4 Cotham Old Boys
  • Clifton Rockets Reserves 6 – 2 Clifton St Vincents A Team
  • Saints Old Boys A Team 1 – 1 Greens Park Rangers
  • Sneyd Park A Team 4 – 2 Portland Old Boys Reserves
  • Sporting Greyhound Reserves 1 – 2 Helios FC
  • Torpedo A Team 1 – 2 Durdham Down AS

Division 4

  • BS10FC 8 – 1 West Town United
  • Clifton St Vincents B Team 2 – 0 Torpedo B Team
  • Clifton Vale 2 – 4 Sneyd Park B Team
  • Lion FC Reserves 2 – 2 Saints Old Boys B Team
  • NCSF United 3 – 1 APS
  • Portland Old Boys A Team 1 – 7 Retainers Reserves

22nd September 2018 - Saturday

Division 1

  • Ashley 3 – 0 Old Elizabethans
  • Retainers 1 – 5 Sporting Greyhound
  • Wellington Wanderers 1 – 1 AFC Bohemia

Division 2

  • Clifton Rockets 3 – 0 Saints Old Boys Reserves
  • Clifton St Vincents Reserves 5 – 4 Old Cliftonians
  • DAC Beachcroft 2 – 2 Lion FC
  • Evergreen 2 – 1 Jamaica Bell
  • St Andrews 3 – 3 Jersey Rangers Reserves
  • Torpedo Reserves 1 – 1 Sneyd Park Reserves

Division 3

  • Bengal Tigers 2 – 3 Saints Old Boys A Team
  • Clifton Rockets Reserves 5 – 1 Portland Old Boys Reserves
  • Clifton St Vincents A Team 3 – 1 Helios FC
  • Cotham Old Boys 2 – 2 Durdham Down AS
  • Sporting Greyhound Reserves 2 – 5 Greens Park Rangers
  • Torpedo A Team 0 – 2 Sneyd Park A Team

Division 4

  • Clifton St Vincents B Team 4 – 2 Clifton Vale
  • Lion FC Reserves 6 – 0 Torpedo B Team
  • NCSF United 2 – 2 BS10FC
  • Portland Old Boys A Team 0 – 5 Sneyd Park B Team
  • Retainers Reserves 0 – 2 Saints Old Boys B Team

15th September 2018 - Saturday

Division 1

  • AFC Bohemia 2 – 1 Ashley
  • Saints Old Boys 4 – 2 Portland Old Boys
  • Sneyd Park 7 – 0 Retainers
  • Sporting Greyhound 1 – 2 Old Elizabethans
  • Torpedo 0 – 0 Jersey Rangers
  • Wellington Wanderers 2 – 2 Clifton St Vincents

Division 2

  • Clifton Rockets 4 – 0 Clifton St Vincents Reserves
  • Old Cliftonians 4 – 2 Jersey Rangers Reserves
  • Saints Old Boys Reserves 0 – 3 Lion FC
  • Sneyd Park Reserves 0 – 0 Jamaica Bell
  • St Andrews 3 – 2 Evergreen
  • Torpedo Reserves 3 – 2 DAC Beachcroft

Division 3

  • Bengal Tigers 8 – 1 Clifton Rockets Reserves
  • Portland Old Boys Reserves 1 – 4 Greens Park Rangers
  • Saints Old Boys A Team 1 – 1 Helios FC
  • Sneyd Park A Team 2 – 0 Durdham Down AS
  • Sporting Greyhound Reserves 0 – 3 Cotham Old Boys
  • Torpedo A Team 5 – 0 Clifton St Vincents A Team

Division 4

  • APS 2 – 1 BS10FC
  • Retainers Reserves 3 – 0 NCSF United
  • Sneyd Park B Team 5 – 1 Lion FC Reserves
  • Torpedo B Team 0 – 3 Clifton Vale
  • West Town United 1 – 4 Clifton St Vincents B Team

8th September 2018 - Saturday

Division 1

  • Jersey Rangers 1 – 1 Sporting Greyhound
  • Portland Old Boys 3 – 2 AFC Bohemia
  • Retainers 2 – 0 Saints Old Boys
  • Torpedo 2 – 0 Ashley

Division 2

  • Clifton St Vincents Reserves 1 – 3 Torpedo Reserves
  • DAC Beachcroft 1 – 4 St Andrews
  • Evergreen 2 – 4 Sneyd Park Reserves
  • Jamaica Bell 4 – 2 Saints Old Boys Reserves
  • Jersey Rangers Reserves 0 – 3 Clifton Rockets
  • Lion FC 2 – 1 Old Cliftonians

Division 3

  • Clifton Rockets Reserves 3 – 2 Torpedo A Team
  • Cotham Old Boys 0 – 1 Sneyd Park A Team
  • Durdham Down AS 2 – 6 Saints Old Boys A Team
  • Greens Park Rangers 0 – 2 Bengal Tigers
  • Helios FC 3 – 0 Portland Old Boys Reserves
  • Clifton St Vincents A Team H – W Sporting Greyhound Reserves

Division 4

  • Saints Old Boys B Team 3 – 1 Portland Old Boys A Team

6th September 2018 - Thursday

Division 2

  • DAC Beachcroft 2 – 5 Clifton Rockets
  • Jersey Rangers Reserves 0 – 3 Clifton St Vincents Reserves
  • Old Cliftonians 1 – 6 Saints Old Boys Reserves

Division 4

  • APS 1 – 1 Clifton Vale
  • BS10FC 1 – 2 Clifton St Vincents B Team
  • Saints Old Boys B Team 0 – 5 NCSF United
  • Sneyd Park B Team 3 – 2 Retainers Reserves
  • Torpedo B Team 2 – 2 Portland Old Boys A Team
  • West Town United 0 – 1 Lion FC Reserves

5th September 2018 - Wednesday

Division 1

  • Wellington Wanderers 1 – 5 Old Elizabethans
  • Sneyd Park 2 – 0 Clifton St Vincents

Division 2

  • Evergreen 2 – 0 Torpedo Reserves
  • Jamaica Bell 2 – 2 St Andrews

Division 3

  • Cotham Old Boys 3 – 0 Torpedo A Team
  • Durdham Down AS 3 – 2 Sporting Greyhound Reserves
  • Greens Park Rangers 3 – 1 Clifton Rockets Reserves
  • Portland Old Boys Reserves 4 – 1 Saints Old Boys A Team